Sängbord i mahognyfanér Nordiska Kompanet
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 69, 60x38 cm
Nycklar finns att hämta i Utlämningen
Slitage, ena indelaren i lådan saknas
291302
2015-02-07