Ljunggren litografi båtmotiv

Ljunggren litografi båtmotiv
Ljunggren litografi båtmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Hamnmotiv om vintern, signerad R. Ljunggren, 280/300, original litografi, provtryck, ca 31x50 cm, ramad

291310

2015-02-07