Stolar 6 st
2015-02-08
291313
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-tal, Thonet typ, vitlackerade, sits och ryggbricka i rotting, sitthöjd 47 cm
Färbortfall, skador