Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 6 st, 1900-tal, Thonet typ, vitlackerade, sits och ryggbricka i rotting, sitthöjd 47 cm
Zustandsbeschreibung
Färbortfall, skador
291313
2015-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner