Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

STOLAR, 6 st, 1900-tal, Thonet typ, vitlackerade, sits och ryggbricka i rotting, sitthöjd 47 cm

Zustandsbeschreibung

Färbortfall, skador

291313

2015-02-08