Thonet stolar

Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar
Thonet stolar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 3+2, 1900-talets början, 3 st märkta Thonet, 46 resp 49 cm

Omfattande skador och slitage

291320

2015-02-08