Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i alm samt körsbär, profilerad skiva i marmor, 3 lådor, beslag i mässing, kortsidor med dekor av romber, höjd 80, 101x59 cm

Saknar lås, renoverad samt kompleterad, slitage, skiva med lagning

291323

2015-02-08