Byrå 1700-tal
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i alm samt körsbär, profilerad skiva i marmor, 3 lådor, beslag i mässing, kortsidor med dekor av romber, höjd 80, 101x59 cm
Saknar lås, renoverad samt kompleterad, slitage, skiva med lagning
291323
2015-02-08