Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GAUL, Winfred (Tyskland, 1928-2003): "Ohne titel", signerad och daterad Gaul -65. Gouache, blyerts och färgkrita, 49 x 69 cm.
291331
2015-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här