Åbotryck Winter 1670

Åbotryck Winter 1670
Åbotryck Winter 1670
Åbotryck Winter 1670
Åbotryck Winter 1670
Åbotryck Winter 1670
Åbotryck Winter 1670

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅBOTRYCK, Johanne Winter 1670, "Comoedia Josephi Stylo Terentiano a Cronelio Schonaeo Goudano, quondam Gymnsiarcha Harlemensi, Conscripta, 16x10

Skador, slitage

291332

2015-02-08