Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
AMELIE BOODE (född 1958): (2) Tvillingarna, signerade, litografier, bladmått 76x56 cm vardera
Zustandsbeschreibung
291340
2015-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner