Skålar Ouzzo & Co Venedig

Skålar Ouzzo & Co Venedig
Skålar Ouzzo & Co Venedig
Skålar Ouzzo & Co Venedig
Skålar Ouzzo & Co Venedig
Skålar Ouzzo & Co Venedig
Skålar Ouzzo & Co Venedig

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 1 par, porslin, Ouzzo & Co, Venedig, 1900-tal, antikiserande figurscener, tryck efter Angelica Kauffmans motiv, i polykroma färger samt förgyllning, längd 24 cm vardera

291360

2015-02-12