Bengt Böckman oljemålning

Bengt Böckman oljemålning
Bengt Böckman oljemålning
Bengt Böckman oljemålning
Bengt Böckman oljemålning
Bengt Böckman oljemålning
Bengt Böckman oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): "Glasväggen", signerad och daterad Bengt Böckman -70. Olja på duk, 40 x 36 cm.

291361

2015-02-08