Anders Österlin

Anders Österlin
Anders Österlin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Utan titel, signerad och daterad Anders Österlin, V / I, färgserigrafi, bildyta 75x60 cm, oramad

Ytskador

291362

2015-02-08