Caroline Färnström Gun-Britt Karlsson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFIK, 2 delar: CAROLINE FÄRNSTRÖM (född 1951): "Hemifrån", signerad och daterad Caroline Färnström 95, färgetsning, 43x34 cm, samt GUN-BRITT KARLSSON (samtida): "Hilma", signerad, etsning, 33x20 cm

291374

2015-02-08