Kopia efter Fagerlin

Kopia efter Fagerlin
Kopia efter Fagerlin
Kopia efter Fagerlin
Kopia efter Fagerlin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLA (1800-tal): Interiör med unga män, kopia efter Fagerlin, olja på duk, 40x47 cm

Färgbortfall

291402

2015-02-08