Silverstop

Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop
Silverstop

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOP, silver, i barockstil, graverad dekor, spår av förgyllning, Göthlin för Tesi, Göteborg 1953, höjd 13,5 cm, vikt ca 270 g

Bucklor, något skev

291439

2015-02-08