Jan Sigfrid Carlsson Alfons oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 65, olja på pannå, 89x60 cm

291456

2015-02-08