Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 65, olja på pannå, 89x60 cm
291456
2015-02-08