Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Motiv från Stockholm, signerad och daterad A Wetterström 1933, olja på duk, 46x72
291459
2015-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här