Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Motiv från Stockholm, signerad och daterad A Wetterström 1933, olja på duk, 46x72

291459

2015-02-08