Peter Dahl akvarell och collage

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Kröningen", signerad Peter Dahl, akvarell med collage på papper, 34,5x43 cm

291464

2015-02-27