Gustav VI Adolf brev, Oscar II dokument
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIGA SIGNATURER (3 dokument/brev). GUSTAV VI ADOLF (1882-1973), Egenhändigt skrivet och undertecknat brev till Axel Wennergren, daterat Stockholms slott, 3 april 1939, omfattar 12 s. på monogrammerat brevpapper i oktavformat, OSCAR II, Egenhändig signerad resolution, daterad 1878, papperssigill, 1 dokument osignerat daterat 1898
Handling vikt, något nötta
291467
2015-02-09