Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAWORSKA, Danka (född 1951): Kvinnoansikte, signerad Danka Jaworska, olja på duk, 111x83 cm
291484
2015-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här