Jaworska Danka oljemålning

Jaworska Danka oljemålning
Jaworska Danka oljemålning
Jaworska Danka oljemålning
Jaworska Danka oljemålning
Jaworska Danka oljemålning
Jaworska Danka oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAWORSKA, Danka (född 1951): Kvinnoansikte, signerad Danka Jaworska, olja på duk, 111x83 cm

291484

2015-02-08