Jan Stenvinkel färglitografi
2015-02-08
291511
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STENVINKEL, Jan (1933-1989): "Fin gran", signerad Stenvikel, 44/300, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm