Jan Stenvinkel färglitografi

Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi
Jan Stenvinkel färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STENVINKEL, Jan (1933-1989): "Fin gran", signerad Stenvikel, 44/300, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm

291511

2015-02-08