Nils Kölare färgserigrafier

Nils Kölare färgserigrafier
Nils Kölare färgserigrafier
Nils Kölare färgserigrafier
Nils Kölare färgserigrafier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): (2) Kompositioner, signerade och daterade -88, numrerade 21/200, färgserigrafier, bladstorlek 56,5x46cm

291512

2015-02-08