Oljemålning med hundar

Oljemålning med hundar
Oljemålning med hundar
Oljemålning med hundar
Oljemålning med hundar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal sannolikt England): Hundar jagandes fasan, otydligt signerad G. Armfield(?) samt daterad 1848, olja på duk, 47x61 cm

Krackelyr, smärre förgbortfall, fläck

291520

2015-02-08