Oljemålning med hundar
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal sannolikt England): Hundar jagandes fasan, otydligt signerad G. Armfield(?) samt daterad 1848, olja på duk, 47x61 cm
Krackelyr, smärre förgbortfall, fläck
291520
2015-02-08