Draperi Stig Lindberg

Draperi Stig Lindberg
Draperi Stig Lindberg
Draperi Stig Lindberg
Draperi Stig Lindberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRAPERI, Stig Lindberg, 1950-tal, polykromt mönster med motiv av figurer med träd och fiskar, ca 230x235 cm

Slitage/hål i kanterna, två ihopsydda (mönsterpassade) våder

291530

2015-02-08