Fåtölj fotpall La Mama Gaetamo Pesce

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, Gaetamo Pesce UP 5 samt UP 6 , "La Mama", formgiven 1969, B&B Italia, tillverkad år 2000, polyuetanskum med avtagarbar klädsel, etikettmärkt undertill, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, smärre repor, något smutsig

291543

2015-02-08