Lowell Nesbitt färglitografi

Lowell Nesbitt färglitografi
Lowell Nesbitt färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NESBITT, Lowell (USA,1933-1993): Interiör, signerad och daterad L. Nesbitt -72, 22/99, färglitografi, 45x63 cm

291545

2015-02-10