Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NESBITT, Lowell (USA,1933-1993): Interiör, signerad och daterad L. Nesbitt -72, 22/99, färglitografi, 45x63 cm
291545
2015-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här