Robert Rauschenberg, färgoffset
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RAUSCHENBERG, Robert (USA 1925-2008): "Louisiana", färgoffset, 1980, signerad, numrerad och daterad Rauschenberg 86/150, -80. Tryckt på Arches papper av Permild & Rosengren, Danmark, I. 76,5 x 57 cm S. 82 x 60,5 cm
Colour offset, 1980, signed, numbered and dated. Apparently in good condition, unexamined out of the frame.
291547
2015-02-08