Barton Lidice Benes, blandteknik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

LIDICÉ BENES, Barton (USA, 1942-2012): "Untitled", signerad och daterad Barton Lidice Benes august 1977, blandteknik på papper, 77 x 51 cm.
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
Stockholms Auktionsverk, Anders Tornberg Collection, specialauktion 2004, katalognr 148

291548

2015-02-08