Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, rokoko, Stockholmsarbete, stämplad med Stockholms Hallstämpel 1763, förgylld träskuren och pastellagedekor, höjd 100x42 cm
Sprickor, smärre dekorbortfall, senare glas
291551
2015-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här