Rokokospegel

Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, rokoko, Stockholmsarbete, stämplad med Stockholms Hallstämpel 1763, förgylld träskuren och pastellagedekor, höjd 100x42 cm

Sprickor, smärre dekorbortfall, senare glas

291551

2015-02-11