Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BECKMAN, Ford (USA, född 1952): Clown on paper - White Clown, signerad på baksidan Ford Beckman -92, collage och screenprint på papper, 77x58 cm PROVENIENS, Anders Tornberg Gallery
291573
2015-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här