Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SABEL, svensk, m/1878 för sjöofficer, svart läderbalja med tre förgyllda mässingsbeslag och två koppelringar, längd 89 cm, portepé
Proveniens: Amiral Erik Samuelson
291589
2015-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här