Gustavianska stolar i lindomearbeten Olof Ericsson

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOLAR, 4 st., gustavianska lindomearbeten, varav tre signerade OES (Olof Ericsson, stolmakare i Lindome), träskuren dekor, bemålade

Skador

291590

2015-02-09