Hörnskåp mahogny

Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny
Hörnskåp mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP / HÖRNSKÅP, 2-delat, sengustaviansk stil, 1800-talets första hälft, invändigt hyllplan, mahogny med intarsia höjd ca 221, 123x61 cm

Slitage, skador, listdelar medföljer

291592

2015-02-09