Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Yomoud, ca 190x315 cm
Lagningar, langetteringar med skador, ställvis slitage
291607
2015-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här