Orientmatta Yomoud

Orientmatta Yomoud
Orientmatta Yomoud
Orientmatta Yomoud
Orientmatta Yomoud

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Yomoud, ca 190x315 cm

Lagningar, langetteringar med skador, ställvis slitage

291607

2015-02-17