Vas orientalisk

Vas orientalisk
Vas orientalisk
Vas orientalisk
Vas orientalisk
Vas orientalisk
Vas orientalisk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, 1900-talets början, försilvrad, botten i tenn, orientalisk, reliefdekor med figurer, höjd 31 cm

Bucklor

291646

2015-02-09