Tråg i trä 18/1900-tal

Tråg i trä 18/1900-tal
Tråg i trä 18/1900-tal
Tråg i trä 18/1900-tal
Tråg i trä 18/1900-tal
Tråg i trä 18/1900-tal
Tråg i trä 18/1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÅG, 3 st, 18/1900-tal, samtliga med monogrammärkningar undertill, bemålade, längd ca 57-64 cm

Slitage

291659

2015-02-09