Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund
Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Bröllopsparet, signerad Karl Höglund, HC XXX/XXX, färglitografi, bladmått 41x52 cm

291660

2015-02-09