Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖGLUND, Karl (född 1940): Bröllopsparet, signerad Karl Höglund, HC XXX/XXX, färglitografi, bladmått 41x52 cm
291660
2015-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här