Elis Ryberg färglitografi
Closed
2015-02-09
291662
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
RYBERG, Elis (född 1919): "Slussen, Stockholm", signerad Elis Ryberg, 5/360, färglitografi, 53x63,5 cm