Max Marcus oljemålning

Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning
Max Marcus oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCUS Max (1879-1955): Stilleben med blommor och vinflaska, signerad, olja på duk, 83x91 cm

Krackelyr

291675

2015-02-09