Emilio Savioli oljemålning
2015-02-09
291680
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SAVIOLI, Emilio (Italien, 1893-?): Itelienskt kustmotiv, signerad Savioli, olja på duk, ca 61x81 cm
UTSTÄLLD: Omells Galleries i London