Bordspendyl rokoko

Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko
Bordspendyl rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, rokoko, 1700-tal, emaljerad urtavla med romerska siffor, urtavlan otydligt märkt, bemålat fodral i trä, höjd 55 cm

Urtavla med skador, sprickor, renoverad kompletterad, senare urverk

291681

2015-02-09