Aschenbrenner
2015-02-09
291684
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Le Coquelicot", signerad och daterad Aschenbrenner -91, färglserigrafi, 18/100, ca 49x37,5 cm
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Collage, monogramsignerad K, collage, 29x21 cm