Wennström Landin grafik
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Den röda barnvagnen, signerad och numrerad B. Wennström, litografi, 50x38 cm
LANDIN, Bengt (född 1933): Figurkompostion, signerad och numrerad Bengt Landin, färglitografi, 42x54 cm
Fläckar
291692
2015-02-09