Philip von Schantz, Vitt, färglitografi, 1984

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Vitt, färglitografi, 1984, signerad och numrerad 143/265, 50x76,5 cm, bladstorlek, 61x86 cm
LITTERATUR: Bjurström 220

291693

2015-02-09