Loïc Le Groumellec, Maison

Loïc Le Groumellec, Maison
Loïc Le Groumellec, Maison

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LE GROUMELLEC, Loïc (Frankrike, född 1957): Maison, signerad och daterad le groumellec 1989, lackfärg på duk, 152x148 cm.
Signed and dated. Lacquer paint on canvas.
PROVENIENS: Galerie Yvon Lambert, Paris

291698

2015-02-09