Loïc Le Groumellec, Maison
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
LE GROUMELLEC, Loïc (Frankrike, född 1957): Maison, signerad och daterad le groumellec 1989, lackfärg på duk, 152x148 cm.
Signed and dated. Lacquer paint on canvas.
PROVENIENS: Galerie Yvon Lambert, Paris
291698
2015-02-09