Mässhake 1700-tal

Mässhake 1700-tal
Mässhake 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄSSHAKE, del av, 1700-talets mitt, naturvitt siden med strödda blomsterbuketter i läggsömsbroderi av gulmetalltråd, bård med blomstergirland, 92 x 86 cm

Smärre slitage och fläckar

291706

2015-02-20