Bonad med franskt landskap

Bonad med franskt landskap
Bonad med franskt landskap
Bonad med franskt landskap
Bonad med franskt landskap
Bonad med franskt landskap
Bonad med franskt landskap

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONAD, 1900-tal, maskinvävd, motiv med ryttare till häst, 195x110 cm

Bruksslitage

291710

2015-02-09