Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1930-tal, art deco, skåp- och hyllfunktion, ovandel med intarsiahöjd ca 58, 60x60 cm
Bruksslitage, nyckel finns på utlämningen
291729
2015-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här